Warsztaty zielarskie – 3 dni i 3 zielarki


Stały punkt w naszym kalendarzu.

Startujemy co roku, w pierwszą sobotę sierpnia. ZAPRASZAMY

ZIELARSTWO I FITOTERAPIA jest z nami od wieków, natura bardzo chętnie wspomaga nasze zdrowie tylko należy się z nią zapoznać 🙂 to fascynujące tematy. Zainteresowanie tym kierunkiem zbliża człowieka do życia zgodnie z naturalnymi rytmami, uwrażliwia, uczy pokory, uzdrawia ciało, umysł i duszę.
My jako 3 zielarki postanowiłyśmy podzielić się z Państwem wiedzą i doświadczeniem. W przeuroczym miejscu Agroturystyce Zagrodzie u Kuski w Jabłonkach Starych organizujemy wyjątkowe 3 – dniowe spotkanie, na którym przewodnim tematem będzie zdrowie i piękno kobiety, bo to kobieta gdy jest zdrowa, szczęśliwa i tryska energią jest w stanie przenosić góry. Wówczas w pełni może dbać o ognisko rodzinne i zdrowie najbliższych. Dlatego wydarzenie będzie prowadzone w duchu tematu:
” WYDOBĄDŹ PIĘKNO, KTÓRE W TOBIE DRZEMIE ”

Przez te 3 dni odbywać się będą:
1. Poranne ćwiczenia dla chętnych
2. Spacery, na których dowiecie się jak nazywają się napotkane zioła i ich zastosowanie w ziołolecznictwie
3. Wykłady, które dotyczyć będą : zielarstwa, ziołolecznictwa, olejków eterycznych, litoterapii, prawidłowego oddychania, prostych często darmowych sposobów dojścia do zdrowia 🙂
4. Dowiecie się też jak sobie radzić
– z różnymi problemami około miesiączkowymi
– dokuczliwej menopauzie,
– z problematyczną cerą.
5. Zdradzimy Wam punkty na ciele, których opukiwanie działa odmładzająco i regenerująco
6. Warsztaty na których zrobimy :
– sole ziołowe przyprawowe – SÓL ŻYCIA
– ziołowe mikstury : macerat olejowy, ziołomiód, gliceryt, napar, ocet ziołowy
– przygotujemy zioła do suszu
– olejek z olejkami eterycznymi do masażu twarzy
– peeling pielęgnująco-ujędrniający ciało
7. Będzie ognisko szamańskie z rytuałem dla Matki Ziemi
8. Nauczymy Was automasażu twarzy o działaniu przeciwzmarszczkowym
9. Przewidziany jest również konkurs z nagrodami (sponsorem nagród jest sklep internetowy https://www.witnatura.pl/pl/ )
10. Będzie również można zakupić olejki eteryczne i wyroby z kamieni naturalnych.

Plan jest baaaaardzo ambitny i napięty 🙂

Kiedy:
– I termin : 31.07- 02.08.2020 – brak miejsc
– II termin : 07-09.08.2020
– zaczynamy: piątek, zakwaterowanie i śniadanie od godz. 9.00,
– kończymy niedzielnym obiadem godz. 16.00Miejsce spotkania:
Agroturystyka Zagroda u Kuski
Jabłonka Stara 34, 64-361 Miedzichowo
http://jablonkastaraagroturystyka.pl/
https://www.facebook.com/agroturystyka.zagrodaukuski

Ilość miejsc noclegowych na miejscu jakie możemy zaoferować jest na 18 osób na terenie agroturystyki.

Pokoje z łazienkami na terenie agroturystyki:
– 6 pokoi 3 osobowych

Rezerwację i rozmieszczenie w pokojach ustala Gospodyni Agroturystyki Pani Wiesia tel. 604423061

Posiłki w agroturystyce będą mięsne i bezmięsne (do wyboru, należy zgłosić gospodyni do 08.07.2020)
– piątek – śniadanie, kawa z ciachem, obiad, kolacja
– sobota – śniadanie, kawa z ciachem, obiad, kolacja
– niedziela – śniadanie, kawa z ciachem, obiad
Jest możliwość przyjechania w czwartek za dodatkową opłatą (należy to ustalić z Panią Wiesią).

Zapisy do 08.07.2020 (nie przez FB, sms) tylko na @ przez stronę : http://poradniaharmonia.pl/kontakt

Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, proszę nie wysyłać opłaty bez informacji na email, że jest jeszcze miejsce.

Inwestycja:

469 zł
Kwota obejmuje: 3 dni: ćwiczenia Qigong, spacery ziołowe, wykłady, warsztaty, produkty wykonane na warsztatach, nauka masażu twarzy
– osoby potrzebujące fakturę muszą to zgłosić na email poradniaprozdrowotnaharmonia@gmail.com w dniu przelewu
Wpłata na konto do dnia 08.07.2020
Poradnia Harmonia Marta Dul
25 1140 2017 0000 4702 1300 7267
W tytule przelewu: „warsztat – data warsztatu imię i nazwisko”

270 zł
– Kwota obejmuje: 2 noclegi z pełnym wyżywieniem, opłata na miejscu w Agroturystyka Zagroda u Kuski, uzgadnianie posiłków wegetariańskich lub bezglutenowych z gospodynią agroturystyki Panią Wiesią tel. 604423061

O rezerwacji miejsca decyduje wpłata kwoty w wysokości 469 zł. Przy rezygnacji z przyjazdu niezależnie od powodu, należy zgłosić na email poradniaprozdrowotnaharmonia@gmail.com do 15.07.2020 – zwrot 100 % wpłaty, po 15.07.2010 zwrot 50% wpłaconej kwoty (kwota będzie przeznaczona na poniesione koszty)

Wiedzą podzielą się i poprowadzą wydarzenie:

Irena Brambor
Od wielu lat jest znawcą tematu, przez około 15 lat prowadziła w Gorzowie sklep z produktami medycyny naturalnej, kamieniami, kryształami, biżuterią, produktami orientalnymi, książkami o zdrowiu itp. Irenka oprócz znajomości litoterapii jest numerologiem, zielarzem, fitoterapeutą, naturopatą. W swoich podróżach po świecie zwiedzała Święte Miejsca i czerpała wiedzę dotyczącą życia w harmonii z naturą. Jest propagatorem tworzenia ” żywych ogrodów „, w których oprócz warzyw, owoców, ziół i kryształów rozgoszczą się małe zwierzęta i owady. Jest nauczycielem życia w szacunku do Matki Ziemi i wszelakiego stworzenia.

Ewa Popowicz
Dyplomowany dietetyk, fitoterapeuta, naturopata. Jej pasja to nie tylko zdrowe odżywianie, ale również ziołolecznictwo i holistyczne podejście do zdrowia człowieka. Stale pogłębia swoją wiedzę z zakresu fitoterapii oraz dietetyki leczniczej według tradycyjnej Medycyny Chińskiej, a także litoterapii poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i praktycznych warsztatach zielarskich.
Jej celem jest dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem, promowaniem zdrowego stylu życia, a także motywowaniem i inspirowaniem do zmian.
Prowadzi własny gabinet Evital w Legnicy http://www.gabinetevital.pl/ . Specjalizuje się w dietoterapii dotyczącej schorzeń układu pokarmowego, autoimmunizacyjnych, neurologicznych, alergii oraz pacjentów po operacjach bariatrycznych. Ma również doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, wykładów z zakresu dietetyki.

Marta Dul
Od około 20 lat poszerza swoja wiedzę w sferze prawidłowego funkcjonowania w zgodzie z naturą. Przygodę z ziołolecznictwem rozpoczęła 4 lata temu na Kusie Zawodowym „Zielarz, fitoterapeuta” w Panewnikach pod okiem Dra Różańskiego i kontynuuję w dalszym ciągu na kusie „Terapie Biologiczne” w Krośnie również prowadzonym między innymi przez Dra Różańskiego. Jest dyplomowanym aromaterapeutą. Jest członkiem:
– POLSKIEGO TOWARZYSTWA AROMATERAPEUTYCZNEGO
– POLSKIEGO TOWARZYSTWA ZIELARZY I FITOTERAPEUTÓW
– POLSKIEGO TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ ŚW HILDEGARDY
Cały czas zgłębia wiedzę uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach, konferencjach, kongresach i posiłkuje się liczną literaturą w tematyce dietetyki, ziołolecznictwa, aromaterapii, litoterapii. Światło słoneczne, biofotony, psychoneuroimmunologia, chronobiologia, oddychanie przeponowe, energetyka istot żywych i przestrzeni, środowiskolecznictwo, medycyna astronomiczna, medycyna ludowa, św Hildegardy, Tradycyjna Medycyna Chińska to tylko nieliczne kierunki zainteresowań, które są magicznie z sobą powiązane. Uczestniczy jako wykładowca w szkoleniach, wykładach, konferencjach.
Prowadzi gabinet w Legnicy Poradnia Harmonia http://poradniaharmonia.pl/ i doradza klientom sklepu ze zdrową żywnością, suplementami, ziołami, książkami itp witnatura.pl https://www.witnatura.pl/pl/ Dietetyk, Zielarz, Fitoterapeuta, Mistrz Naturopata to jedne z paru zawodów jakie zdobyła i zapewne nie ostatnie.

Zapraszamy serdecznie

źródło: https://www.facebook.com/events/s/warsztaty-zielarskie-4-dni-i-3/234592334374021/Napisz do nas